IZOLACJA CIEPLNA PODDASZY WEŁNĄ MINERALNĄ

Wdmuchiwana wełna do izolacji cieplnej i akustycznej

Ocieplenie poddasza wełną mineralną z włókna szklanego wyróżnia się przede wszystkim niepalnością, co stanowi dodatkową ochronę w przypadku pożaru (klasa reakcji na ogień – euroklasa A1).  Wełna posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, a przy tym nie zatrzymuje pary wodnej, niwelując tym samym ryzyko wilgoci w domu, a zatem pleśni i grzybów. Dodatkowo gwarantuje izolację akustyczną. Skutecznie wypełnia izolowane przestrzenie.

Warto jest powierzyć zabudowę poddasza fachowcom, unikniesz dzięki temu niepotrzebnych błędów, które potem latami kłują w oczy

WDMUCHIWANA WEŁNA MINERALNA

Wełna do wdmuchiwania

Mineralna wełna szklana do wdmuchiwania powstaje w większości z recyklingu stłuczki szklanej, sama też nadaje się do powtórnego użycia. Jest elastyczna i lekka, przez co nie nie wprowadza zbędnych naprężeń i obciążeń do konstrukcji budynku. Może być stosowana do izolacji dachów skośnych, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, stropodachach i stopach oraz w budownictwie szkieletowym.

Dodatkowe parametry:

  • znamionowy opór dyfuzji pary wodnej: MU1 (µ = 1,0)
  • krótkotrwała nasiąkliwość wodą: WS ≤ 1,0kg/m2

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu docieplania domów wełną mineralną metodą wdmuchiwania, jeśli posiadasz pytania lub masz wątpliwości – zadzwoń, a dopasujemy najlepszą metodę ocieplania do Twojego domu.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź przy wykorzystaniu formularza kontaktowego